Ostuabi

Kuidas osta

Hinnad

Laoseis

Maksmine

Transport

Tarneaeg

Kaupade tagastamine

Privaatsus

Lisainfo

 
Kuidas osta

- Toote juures vajutage nuppu „Vormista tellimus“  

- Edasi suunatakse teid „Ostukorvi“   

- „Ostukorvis“ näete väljavalitud toodet, kogust ja maksumust.

- Siin saate muuta toote kogust (tükiarvu) ning peale muutmist tuleb kindlasti tellimust uuendada, vajutatdes nuppu „Uuenda tellimust“.

- Kui aga ei soovi valitud toodet osta, siis saate selle oma „Ostukorvist“ kustutada, vajutades nuppu „Kustuta toode“ lahtris.

- Kui soovite jätkata toodete vaatamist, vajutage lingile "Jätka toodete sirvimist". Kõik juba väljavalitud tooted jäävad ostukorvi alles!

- Kui tooted on välja valitud, siis tuleb vajutada nuppu „Alusta tellimist“.

 

1.Etapp - Tehingu sooritamine

- Saate valida, kas sooritate tehingu külalisena või kasutajana.

2.Etapp -  Kauba tellija andmed

- Kohustuslik on täita kõik tärniga tähistatud väljad.

- Saate valida, kas tooted (rehvid) saadetakse kauba tellija aadressile või mõnele muule aadressile. Kui soovite rehvid saata kauba tellija aadressile, siis valige lahter „Toode saadetakse samale aadressile“ ning kauba saaja andmeid eraldi muutma ei pea.

- Kui kauba tellija soovib tooted (rehvid) saata mõnele teisele aadressile (näiteks rehvivahetuskohta), siis tuleb valida lahter „Toode saadetakse teisele aadressile“ ning täita vajalikud lahtrid.

 
 
3.Etapp - Kauba saaja andmed
Tuleb täita ainult sellisel juhul, kui tellija ei soovi kaupa saata enda aadressile, vaid saadab kauba mõnele teisele aadressile.
 
4.Etapp - Transport
Lisainfot vaata siit.

 

 
5.Etapp - Makseviis
- Maksmine toimub Swdbank või SEB internetipanga kaudu. Sisenedes valitud internetipanka ootab teid juba täidetud maksekorraldus.
- Peale makse sooritamist vajuta kindlasti nupule "TAGASI KAUPMEHE JUURDE". Teid suunatakse tagasi Rehvid.eu lehele.
- Arve saadetakse teile e-mailile.
Lisainfot vaata siit.
 
6.Etapp - Tellimuse ülevaade
Saate kontrollida, kas valitud tooted ja kogused on õiged. Vajadusel saate oma tellimust veel muuta, kui vajutate nuppu „Muuda tellimust“.
Ostu kinnitamiseks vajutage nupp „Kinnita tellimus“
NB! Peale ostu sooritamist saadetakse teile tellimuse kinnitus e-mailile.
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hinnad
Kõik Rehvid.eu kodulehel olevad hinnad sisaldavad käibemaksu, transporti ja taaskasutustasu.
 
Maksmine
Rehvide eest tuleb maksta enne kauba kättesaamist!
Maksevõimalused on järgmised:
- Pangaülekandega arve alusel
- Pangalingi kaudu
 
Transport
Rehvide kättesaamine:
- Rehvid tuuakse Teile sobivale aadressile
- Eesti piires transport tasuta!
 
Kohaletoimetamist puudutavad küsimused esitage palun aadressile info[at]rehvid.eu

 

Tarneaeg
Eesti piires toimetatakse teile rehvid reeglina 3 tööpäeva jooksul. Kuid müüjale jääb õigus temast mittesõltuvatel asjaoludel tarneaega vastavalt oludele pikendada. Tarneaja pikenemisest teavitatakse klienti e-posti teel.
Kui ostja ei ole tarneaja pikenemisega nõus, siis on võimalus ostust loobuda, tehes selleks kirjaliku avalduse e-posti teel info[at]rehvid.eu ning raha tagastatakse samale arvelduskontole, millelt makse sooritati.
 
Kaupade tagastamine
- Võite taganeda ostust 30 päeva jooksul peale toote kättesaamist, esitades e-posti teel info[at]rehvid.eu kirjaliku avalduse.
- Müüja ei tagasta ostjale tellitud kauba transpordikulu.
- Kauba tagastamisel kannab klient tagastamisega seotud kulud, välja arvatud juhtudel, kui üleantud toode ei vastanud tellitule.
- Kuna kauba transport on arvestatud tootehinna sisse, siis tuleb kliendil tasuda ka transpordikulu müüjalt kliendile kuni 50€ ulatuses. Transpordikulu arvestatakse toote maksumusest maha.
- Taganemisavalduse raames palume, et te informeeriksite meid omal soovil toote tagastamise põhjusest, misjärel me kogume ise teabe, mis on vajalik teie taganemisavalduse kiireks ja tõhusaks menetlemiseks.
- Kui te ei tagasta saadud hüve terviklikuna või kui tagastate selle osade kaupa või halvemas seisundis, peate meiepoolse nõude korral tekitatud kahju hüvitama. Eelnimetatu ei kehti juhul, kui toode on saanud ülevaatamise käigus kahjustada, eeldusel, et ülevaatamine toimus samal viisil, nagu see oleks toimunud kaupluses. Kahju hüvitamise kohustust saate vältida ka siis, kui ei kasuta toodet ja hoidute kõigest, mis võiks toote väärtust vähendada.
- Kliendi poolt tagastatud rehvidega ei tohi olla sõidetud, samuti ei tohi rehvid olla velgedele paigaldatud ja demonteeritud.
 
Privaatsus
Teie isikuandmed, mis sisestatakse ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.
Kaupade eest tasumiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs.
 
Lisainfo
Kõik pildid on illustratiivse tähendusega. Hinnad, tekstid ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamiseta.